Nauczanie zdalne

Centrum Edukacji Artystycznej uprzejmie informuje, że zmienione zostały przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość
w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Określone zostały zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzono możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów.
 
W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek artystycznych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.
 
CEA zachęca nauczycieli szkół artystycznych do korzystania z portali internetowych dotyczących edukacji muzycznej, które wspomogą realizowanie kształcenia na odległość. Poniżej przedstawiamy propozycję materiałów do wykorzystania. Lista będzie stale aktualizowana w miarę pojawiania się nowych propozycji.

LOGOWANIE DO USŁUGI MICROSOFT

Narzędzia do nauki zdalnej

Powodzenia !!!

Zdalne naucznie jest trudne ale możliwe

Dziękujemy Wam za zaangażowanie w czasie nauki zdalnej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe, zwłaszcza gdy trzeba uczyć się w domu i jeszcze wykonywać domowe obowiązki.

Codzienna praca i Wasza aktywność pokazuje, że jesteście wspaniali i odpowiedzialni. Mamy świadomość wysiłku, jaki wkładacie w ten proces w obecnej sytuacji i już teraz dziękujemy za motywowanie się do nauki i wszelką pomoc.

Na stronie internetowej szkoły zamieszczamy informacje o kształceniu na odległość. Jeśli pojawią się nowe informacje dotyczące sposobów kształcenia będziemy Was o tym natychmiast informować.


Z wyrazami szacunku

Dyrekcja PSM I st. w Krapkowicach

Przewiń do góry
Skip to content